Nothing Phone (2a) için resmi görünümlü renderlar ortaya çıktı

Nothing şirketi, Phone (2a) modelini 5 Mart’ta tanıtacak ve bu cihaz, Hindistan pazarında yaklaşık 25.000 rupi (yaklaşık 303$) fiyat etiketiyle firmanın en uygun fiyatlı akıllı telefonu olacak. Yakın zamanda internete sızdırılan tasarım görselleri, cihazın beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle detaylı bir şekilde görünümünü ortaya koydu.

Phone (2a)’nın ön yüzünde yuvarlak köşelere sahip düz bir ekran ve delikli kamera tasarımı bulunuyor. Arka yüzde ise yatay konumlandırılmış çift kamera sistemi ve bir LED flaş yer alıyor. Dairesel kamera adasının etrafı üç Glyph LED ile çevrili.

Nothing Phone (2a) için resmi görünümlü renderlar ortaya çıktı

Önceki modellerde görülen ve kablosuz şarj desteğini işaret eden yuvarlak bobinin bu modelde bulunmaması, Phone (2a)’nın kablosuz şarj özelliğinden yoksun olabileceğine işaret ediyor. Cihazın sağ kenarında ses düğmeleri ve güç tuşu konumlandırılmış. Beyaz modelde bu düğmeler siyah renkte tasarlanmış.

Şirket, Phone (2a) modelinde Dimensity 7200 Pro yonga seti, 12 GB RAM ve 8 GB sanal RAM bulunduğunu doğruladı. Cihazın 6.7 inç AMOLED FHD+ 120Hz ekran, 5,000mAh pil kapasitesi ve 45W hızlı şarj desteği ile geleceği söyleniyor. Fotoğrafçılık açısından, Phone (2a) ön tarafta 32 megapiksel, arka tarafta ise çift 50 megapiksel kamera sistemine sahip olabilir. Ayrıca Android 14, Nothing OS 2.5.2 ve ekrana entegre parmak izi sensörü gibi özelliklerle donatılmış olması bekleniyor. Fransa’da cihazın 8GB+128GB ve 12GB+256GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneğiyle piyasaya sürülmesi ve sırasıyla 349 euro (yaklaşık 422$) ve 399 euro (yaklaşık 482$) fiyat etiketlerine sahip olması öngörülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x