Julia Fox Eski Sevgilisi Kanye West ile İlgili Konuştu

Ünlü model ve oyuncu Julia Fox geçtiğimiz çarşamba ‘The Drew Barrymore Show’a katıldı. Oyuncu Julia Fox, eski sevgilisi Kanye West ile ilgili açıklama yaptı.

2 Şubat 1930 yılında dünyaya gelen ünlü model rol aldığı “Uncut Gems” filmi ile ününü arttırmıştı. Julia Fox’un 10 Ekim’de bir anı kitabı çıktı.

Ünlü rapçi Kanye West sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ve özel hayatı ile çok konuşulan ünlüler arasında. West özellikle son zamanlarda eşi Bianca Censori ile sık sık gündemde.

Kanye West 2014 yılında Kim Kardashian ile evlenmişti. 2021 yılında ayrılma kararının ardından başkaları ile görüşmeye başlayan West 2022’nin başlarında manken Julia Fox ile görüşmeye başlamıştı.

Julia Fox ve Kanye West ilk olarak Miami’de bir yılbaşı kutlamasında görülmüşlerdi. İkilinin ilişkisi çok uzun sürmemişti.

Julia Fox, Kanye West ile olan ilişkisi hakkında daha önceden New York Times’a konuşmuştu. Geçen hafta katıldığı “The Drew Barrymore Show”da tekrar West ile olan ilişkisi hakkında konuştu.

Fox, West için bebek benzetmesi yaptı ve “Oğlum birinci olmalı. Sanki iki bebek sahibi olmuştum, bu çok fazla oldu.” dedi.

Fox devamında “Sonuçta onun tam zamanlı birine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ve ben tam zamanlı olamadım. Oğlum vardı ve Kanye telefonda çok konuşmak isterdi. O kadar bunaltıcı ve o kadar sürdürülemezdi ki. Sanırım bunun sürdürülebilir olmayacağını çok çabuk fark ettim çünkü sonuçta başka kimseyi ilk sıraya koyamam.” ifadelerini kullandı.

Fox ilişkileri sırasında West’in onu bir tanıtım aracı gibi kullandığını hissettiğini de söyledi. Ayrıca Fox, West’in imzalamasını istediği bir gizlilik anlaşmasını da reddettiğini doğruladı.

Fox, West’in arkadaşlarına ve kendisine doğum günlerinde özel tasarım çantalar hediye edip onlarla poz vermesini istediğini de söyledi.

Fox, West ile olan ilişkilerinde kendisini West’in küçük kuklası olarak gördüğünü ve bu yüzden ilişkiyi bitirdiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x