Barış Murat Yağcı’dan dikkat çeken Survivor açıklaması!

Survivor’ın 2020 ve 2022 sezonlarında mücadele eden Barış Murat Yağcı, sahiplendiği köpeğine Nişantaşı’ndaki petshop’tan alışveriş yaparken objektiflere takıldı.

“KIZIMI YALNIZ BIRAKAMAM”

Hayvanların satın almak yerine barınaklardan sahiplenilmesi gerektiğini vurgulayan oyuncu, “Köpek sahiplendim. İzmir tarafındaki bir barınaktan geliyor. Ben de hazırlık yapıp çanta, yatacağı yer, maması gibi temel ihtiyaçlarını aldım. Değişik bir heyecan var. Şu an farklı sürece girdim. O yüzden belli süre evde olacağım, kızımı yalnız bırakmamam gerekiyor” dedi.

Acun Ilıcalı ile 2016 yılında Survivor’da yarışan Serkay Tütüncü arasındaki polemiği değerlendiren Yağcı, yarışmanın pek çok isme yeni kariyerler ve kapılar açtığını söyledi. Ünlü isim, ‘Sizce ortada bir vefasızlık var mı?’ sorusunu cevapladı.

“Acun abinin programlarında çok insan çıkış yaptı, hayatları değişti. İki taraf için de gemileri yakmanın manası yok. Bir dönem de olsa orada büyük bir aileydik, birlikte bir şeyler yaptık. Acun Medya da bize emek verdi, biz de onlara verdik. Kullanılan bazı kelimeler var, onlar sorun ediliyor. Acun Medya programlarıyla birçok insana farklı kapılar açıyor. Nankörlük ya da nankör olmamak gerekiyor. Direkt Serkay özelinde söylemiyorum, genel olarak yarışmacılar olaya böyle bakmalı.”

Milliyet’in haberine göre, 32 yaşındaki oyuncu, “Hayat devam ediyor. Dışarı çıktığında yeni işler kuruyorsun, yarışmaya tekrar gelmek istemiyor olabilir. Kendi haklı olduğu konular vardır ama yarışma birçok kişiye çok şey kattı” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x