‘Artık yoruldum’ demişti! Murat Dalkılıç dokuzuncu kez ameliyat olacak

Murat Dalkılıç, Aralık 2019’da konuk olduğu programda, doğuştan burnundaki kemiklerin dışarıya yönelme sorunu olduğunu açıklamış ve ilkokul yıllarından beri yaşadığı sağlık sorunundan bahsetmişti.

“ORAMDAN BURAMDAN BİR ŞEYLER ALINIP BURNUMA EKLENDİ”

Estetik yaptırdım, hatta yedi kez. İlkokuldan beri burnuma estetik yaptırıyorum. Benim bir hastalığım var. Burun kemiklerim dışarı doğru çıkıyordu. Doktor o kemikleri alırken kıkırdağımı da almış, hayatımın en en zor zamanları başladı. Oramdan buramdan bir şeyler alınıp sürekli burnuma eklendi. Artık bir şey de olsa burnumu yaptırmayacağım, yoruldum.

“SEKİZİNCİ AMELİYATI OLUNCA EV ÇİÇEK GÖRDÜ”

Kasım 2023’te ise sosyal medya hesabından kendisine gönderilen çiçeklerin fotoğrafını yayınlayan ünlü şarkıcı, “Burnumdan sekizinci ameliyatımı olunca ev çiçek gördü çok şükür” mesaını yazmıştı.

BİR OPERASYON DAHA GEÇİRECEK

Son burun operasyonundan üç ay sonra yeni bir ameliyat daha geçireceği ortaya çıkan Murat Dalkılıç, sosyal medya paylaşımı ile iyileşene kadar bütün konserlerini iptal etmek zorunda kaldığını duyurdu.

“BİLET ALAN HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM”

Maalesef sağlık sorunlarım nedeniyle 7 Mart Londra konserini ve yine maalesef zamanını tam bilmediğimiz bir süre daha gerçekleşmesi planlanan bütün konserleri iptal etmek zorunda kaldık. İltifat edip bilet alan herkesten çok özür diliyorum. Tedavim bu süre içerisinde itinayla devam edecek ve bir ameliyat daha olacağım. En kısa zamanda sağlıklı ve muhakkak daha güzel günlerde bir araya geleceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x